X
تبلیغات
رایتل

رویش مجدد موهای ریخته شده-قطع شدن ریزش مو-فوم ضد ریزش موی روگین Rogain

1389/06/17 ساعت 08:35

فوم ضد ریزش موی روگین Rogain

 کاربرد این محصول: درمان ریزش مو و رویش مجدد مو با روگین(Rogaine)- ماینوکسیدیل 5 %

روش خرید این محصول: نقدی و پستی و ...

فوم ضد ریزش موی روگین Rogain

روگین(Rogaine) برای مردان یک کف سفید رنگ شامل ماینوکسیدیل 5% و برای زنان یک محلول شامل ماینوکسیدیل 2% برای مقابله با ریزش مو و برای کمک به رویش مو می باشد. البته لازم بذکر است که برای مردان فرم محلول روگین هم موجود می باشد ولی فرم کف استفاده فراوانی دارد. فوم روگین؟ یا ماینوکسیدیل محلول موجود در بازار؟ از نظر مقایسه قیمت، ماینوکسیدیل محلول موجود در بازار ارزانتر می باشد ولی: 1-مصرف ماینوکسیدیل محلول عوارضی مانند خشکی پوست، پوسته ریزی، خارش و قرمزی پوست را بهمراه دارد که استفاده از روگین این عوارض را بهمراه ندارد. 2- حدود 10-20 دقیقه زمان لازم است تا روگین خشک شود ولی برای ماینوکسیدیل محلول این زمان حدود 4 ساعت می باشد. 3- اگر روگین بدرستی استفاده شود دیگر موهای شما چرب نشده و چسبناک نمی شود یعنی حالتی که با ماینوکسیدیل محلول مشاهده می شود. 4- روگین بعلت کف بودن به آسانی استفاده شده و در مدت زمان کوتاه جذب می شود که این امر تاثیر آن را بیشتر می کند.

آثار و نتایج مثبت روگین: طی 3-2 هفته ریزش موهای شما کمی افزایش می یابد این بدان معنی می باشد که موهای سست در حال ریزش بوده و بتدریج موهای تازه در حال رویش می باشند. بسته بنوع مو، طی 8-4 هفته و در بعضی از افراد 16-4 هفته ریزش مو بطور کامل قطع شده و بتدریج موهای جدید که در ابتدا نرم، بدون رنگ و کرک مانند می باشند شروع به رویش می کنند. طی 6 ماه استفاده مداوم از روگین موهای تازه روییده از نظر رنگ و ضخامت شبیه سایر موها می باشند. اوج اثربخشی روگین 9-6 ماه بعد از استفاده از روگین می باشد. اگر شما بعد از استفاده از روگین رویش مو را تجربه نمودید استفاده مداوم از این محصول ضروری می باشد در غیر اینصورت موهای روییده شده با کمک روگین، بعد از 4-3 ماه دوباره دچار ریزش خواهند شد.

چه کسانی بهترین نتیجه را از روگین می گیرند؟ اگر ریزش مو و طاسی سر شما در مدت زمان کوتاهی رخ داده باشد. اگر ریزش مو و طاسی سر شما کم می باشد.

 

نحوه استفاده از روگین: برای نتیجه بهتر، این محصول را 2 بار در روز و هربار باندازه ی نصف در قوطی، آن را مستقیما روی پوست سر در ناحیه ای که دچار ریزش تدریجی و یا طاسی می باشد بمالید.


چرا روگین توصیه ی اول بیشتر متخصصان پوست در دنیا می باشد؟ 1- زیرا علاوه بر قطع ریزش مو به رویش مجدد مو نیز کمک میکند. 2- بصورت کف (Foam) بوده که این امر سرعت جذب آنرا بیشتر کرده و استفاده از آن را آسان می کند. 3- بیش از 80% از افرادی که روگین را استفاده کرده اند، بهبود یافته اند. 4- تنها کف (Foam) مورد تائید اداره دارو و غذای آمریکا (FDA) می باشد.

 
برخی از مزایا و قابلیتهای این محصول:

محصولی کاملا موثر در قطع ریزش مو و کمک به رشد مجدد آن
کمک به درمان طاسی سر با منشا ارثی
به آسانی استفاده شده و بسرعت خشک می شود
روگین بدون بو می باشد
بدلیل داشتن شکل Foam، بعد از استفاده از روگین موهایتان کثیف یا چسبناک نمی گردد
استفاده از روگین هیچ مزاحمتی برای کارهای روزانه شما ایجاد نمی کند
روگین اولین درمان موضعی مورد تایید اداره دارو و غذای امریکا(FDA) برای رویش مو
قوی ترین و موثرترین درمان کننده ریزش موی سر در جهان
پرفروش ترین محصول ضد ریزش موی سر در کشور امریکا در سال 2013
تخفیف ویژه در صورت خرید پکیج 4 تایی

محصول کشور امریـکاتگهای این مطلب: دارو گیاهی برای ضخیم شدن تارهای مو,تقویت مو و پرپشت کردن آن,بهترین راه و روش برای جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد,سریع ترین راه جلوگیری از ریزش مو,سریعترین راه درمان ریزش مو ,درمان ریزش موبا داروی گیاهی,محلول گیاهی رویش مو

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد